Sobota, 15 sierpnia 2020r. | Imieniny: Napoleona, Stelii
Pokaż menu

Mobilne biuro programu „Czyste powietrze” w Pankach

30 lipca, 2020
Mobilne biuro programu „Czyste powietrze” w Pankach

Informujemy mieszkańców Gminy, że w dniu 11 sierpnia 2020r. od godziny 13:30 do godz. 17:00 w Pankach przy ul. 1-go Maja (parking przy stawie / kościele parafialnym) będzie można skorzystać z doradztwa oraz złożyć wniosek o dofinasowanie w mobilnym biurze programu „Czyste powietrze” Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

Źródło: Urząd Gminy PankiGmina Panki
Panki – gmina wiejska położona w północno-zachodniej części województwa śląskiego, w południowo-zachodniej części powiatu kłobuckiego. Kształt gminy zbliżony jest do prostokąta o dłuższej osi północ–południe. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie częstochowskim.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).