Czwartek, 2 lipca 2020r. | Imieniny: Jagody, Urbana, Marii
Pokaż menu

12 czerwca 2020 r. Urząd Gminy w Popowie, USC, GOPS oraz gminne jednostki organizacyjne będą nieczynne

09 czerwca, 2020
Popów - dwa kościoły / Wikipedia / Krzych.w - Praca własna / CC BY-SA 3.0 Popów - dwa kościoły / Wikipedia / Krzych.w - Praca własna / CC BY-SA 3.0

Zgodnie z Zarządzenie Nr 0050.1.2020 Wójta Gminy Popów z dnia 2 stycznia 2020 r. w sprawie ustalenia dni wolnych od pracy w Urzędzie Gminy Popów w 2020 r, ustala się dzień 12 czerwca 2020 roku dniem wolnym od pracy dla pracowników Urzędu Gminy Popów, USC, GOPS oraz pracowników jednostek organizacyjnych (Gminne Centrum Kultury i Gminna Biblioteka Publiczna)

Źródło: Urząd Gminy PopówGmina Popów
Popów – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie częstochowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).