Czwartek, 26 listopada 2020r. | Imieniny: Delfiny, Sylwestra, Konrada
Pokaż menu

Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w części miejscowości Wąsosz Dolny, Wąsosz Górny, gmina Popów

16 października, 2020

14 października br. dokonano odbioru końcowego zadania inwestycyjnego pn. „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w części miejscowości Wąsosz Dolny, Wąsosz Górny, gmina Popów” współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

Przedsięwzięcie miało na celu podwyższenie standardu i jakości życia mieszkańców.  Zakres robót obejmował budowę sieci kanalizacji sanitarnej z przyłączami, budowę przepompowni ścieków wraz z zasilaniem energetycznym oraz odtworzenie nawierzchni.

Całkowita wartość robót budowlanych wynosi 2.694.850,76 zł.

Dofinansowanie z EFRR: 1.000.000,00 zł.

Inwestycja ta jest kontynuacją zadania zrealizowanego w 2019 r. pn. „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowościach Dąbrowa, Więcki, Annolesie oraz Wąsosz Dolny i Marianów, Gmina Popów”, którego wartość wyniosła 8.787.812,49 zł., a  wysokość dofinansowania z EFRR to 3.811.000,00 zł. 

Źródło: Urząd Gminy PopówGmina Popów
Popów – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie częstochowskim.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).