Sobota, 16 stycznia 2021r. | Imieniny: Marcelego, Włodzimierza, Waldemara
Pokaż menu

Konkurs plastyczno – fotograficzny „UZALEŻNIA MNIE TYLKO SPORT I KULTURA”

23 listopada, 2020

UWAGA! KONKURS Z NAGRODAMI!

Gminne Centrum Kultury i Gmina Popów zapraszają do udziału w Konkursie plastyczno – fotograficznym „UZALEŻNIA MNIE TYLKO SPORT I KULTURA” Pokaż pozytywną alternatywę dla narkotyków i używek.

Odwołujemy się do Waszych pasji i zainteresowań, takich jak uprawianie dyscyplin sportowych, czy czynny udział w różnorodnych dziedzinach szeroko pojmowanej kultury, które mogą być nie tylko sposobem na spędzanie wolnego czasu, ale również skuteczną ochroną przed kontaktem z groźnymi substancjami chemicznymi. Jeśli masz pomysł na pracę plastyczną, albo zrobisz ciekawe zdjęcie – koniecznie prześlij je do nas! Cenne nagrody czekają!

Więcej informacji i materiały do pobrania w linkach poniżej.

Źródło: Urząd Gminy PopówGmina Popów
Popów – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie częstochowskim.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).