Piątek, 15 stycznia 2021r. | Imieniny: Pawła, Arnolda, Izydora
Pokaż menu

MOGĘ! Zatrzymać SMOG – Przedszkolaku złap oddech

13 stycznia, 2021

W związku realizacją kampanii edukacyjno-informacyjnej pn. ”MOGĘ! Zatrzymać SMOG – Przedszkolaku złap oddech”, Gmina Popów otrzymała 2 pochłaniacze powietrza, które zostały przekazane do Gminnego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Wąsoszu Górnym.

Celem kampanii jest podniesienie świadomości ekologicznej mieszkańców województwa śląskiego,
w szczególności dzieci w wieku przedszkolnym, ich rodziców i opiekunów w zakresie wpływu zanieczyszczonego powietrza na zdrowie.

Oczyszczacze powietrza zostały zakupione ze środków Województwa Śląskiego w ramach kampanii edukacyjno-informacyjnej pn. ”MOGĘ! Zatrzymać SMOG – Przedszkolaku złap oddech” – II edycja, współfinansowanej przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

Źródło: Urząd Gminy PopówGmina Popów
Popów – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie częstochowskim.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).