Sobota, 15 maja 2021r. | Imieniny: Zofii, Nadziei, Izydora
Pokaż menu

Przekazanie placu budowy dla zadania pn. „Termomodernizacja budynku OSP w Zborach wraz z montażem OZE „

20 kwietnia, 2021

W dniu 20 kwietnia br. Wójt Gminy Popów Jan Kowalik uczestniczył w formalnym przekazaniu placu budowy inwestycji pn.  Termomodernizacja budynku OSP w Zborach wraz z montażem OZE.   

Wykonawcą przedmiotowego zadania jest Firma Usługi Remontowo Budowlane  „ANTON”   Marek Antończak.   

Inwestycja realizowana jest w formule „zaprojektuj i wybuduj”. Wykonawca uzyskał decyzję o pozwoleniu na budowę i po przekazaniu placu budowy przystępuje do wykonywania robót budowlanych polegających na termomodernizacji obiektu tj. dociepleniu przegród i wymianie stolarki, modernizacji instalacji c.o., i  c.w.u. oraz montażu instalacji fotowoltaicznej.   

Gmina Popów na ten cel pozyskała środki z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 w wysokości 300 000,00 zł.  

Całkowita wartość zadania  wynosi 385.000,00 zł.

Termin realizacji zadania  30.09.2021 r.

Źródło: Urząd Gminy PopówGmina Popów
Popów – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie częstochowskim.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).