Piątek, 22 października 2021r. | Imieniny: Halki, Filipa, Salomei
Pokaż menu

Ankieta dla mieszkańców – Subregion północny

16 września, 2021
Kościół Świętej Trójcy z ratuszem / Wikipedia / LuzynaS - Praca własna / CC BY-SA 3.0 pl Kościół Świętej Trójcy z ratuszem / Wikipedia / LuzynaS - Praca własna / CC BY-SA 3.0 pl

Szanowni Państwo,

prowadzone są prace nad opracowaniem diagnozy na potrzeby opracowania
Strategii Rozwoju dla Subregionu Północnego, obejmującego miasto Częstochowę oraz powiaty częstochowski, kłobucki oraz myszkowski.

Chcemy, właściwie zidentyfikować kluczowe potencjały i wyzwania obszaru subregionu oraz aspiracje i potrzeby jego mieszkańców tak by planowany do opracowania dokument Strategii wyznaczał kierunki jego rozwoju,
a przede wszystkim, by odpowiadał oczekiwaniom mieszkańców obszaru.

Państwa opinia jest niezwykle ważna, bo tylko wspólnie możemy tworzyć warunki do rozwoju dla mieszkańców i przedsiębiorców.
Szacowany czas wypełnienia ankiety to około 15 minut.

Link do ankiety: Ankieta dla mieszkańców - Subregion północny
Gmina Przystajń
Przystajń – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie częstochowskim.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).