Niedziela, 5 lipca 2020r. | Imieniny: Marii, Antoniego
Pokaż menu

Czek inwestycyjny dla Gminy Przystajń

26 czerwca, 2020

Gmina Przystajń otrzymała dziś czek na kwotę 815 857 zł. Są to środki rządowego programu Funduszu Inwestycji Samorządowych tzw. Tarczy dla Samorządów, będącego programem wsparcia inwestycji lokalnych. Czek wręczyła Wójtowi Gminy Pani Renata Tomczyk – Radna Powiatu Kłobuckiego.

Gmina przewiduje, że środki te zostaną przeznaczone na kontynuację działań związanych z gospodarką wodną. Planowana jest przebudowa systemu zaopatrzenia w wodę w południowej części Gminy celem zapewnienia odpowiednich warunków dostarczania wody dla miejscowości Kamińsko i Dąbrowa.

20200626_083033.jpeg

 
Gmina Przystajń
Przystajń – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie częstochowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).