Sobota, 15 sierpnia 2020r. | Imieniny: Napoleona, Stelii
Pokaż menu

Hala sportowa w Przystajni z nowym pokryciem dachu

28 lipca, 2020

W związku z koniecznością renowacji pokrycia dachowego  wykonanego z papy w szkole w Przystajni, gmina Przystajń w porozumieniu z dyrekcją szkoły podjęła decyzję o zastosowaniu nowej technologi materiałowej. Zakres remontu obejmował wykonanie nowego pokrycia o powierzchni 874 m2 z membrany PCV wraz z niezbędnymi obróbkami oraz przełożeniem instalacji odgromowej. Koszt zadania to 92 870,00 zł. Okres trwałości nowej powłoki wynosi około 25 lat. Roboty wykonała firma Mk Projekt Marek Stroński z Opatowa. W kolejnych latach planowana jest kontynuacja prac związanych z nowym pokryciem na budynku byłego Gimnazjum.

dach hali 1.jpeg

dach hali 2.jpeg

dach hali 3.jpeg

dach hali 4.jpeg

 
Gmina Przystajń
Przystajń – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie częstochowskim.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).