Piątek, 25 września 2020r. | Imieniny: Aurelii, Wladyslawa, Kleofasa
Pokaż menu

Informacja Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Przystajni

10 września, 2020

Loga_na_strony_intrnetowe.png

Po raz kolejny Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Przystajni  mimo trudnej sytuacji jaka spowodowana jest okresem pandemii w naszym kraju, wydał w miesiącu wrześniu b.r.  w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 żywność dla 412 mieszkańców naszej gminy o łącznej wadze 6316 kg.

Jednocześnie informujemy, iż w tym roku z takiej pomocy skorzystało 420 mieszkańców gminy Przystajń, którym przekazaliśmy 2.756 paczek żywnościowych o łącznej wadze 36140 kg.

Dyrektor                                                                                                                 

Aneta Maj-Desperak
Gmina Przystajń
Przystajń – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie częstochowskim.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).