Czwartek, 22 kwietnia 2021r. | Imieniny: Kai, Leonii, Sotera
Pokaż menu

Informacja o awarii sieci wodociągowej w Przystajni

26 lutego, 2021
Kościół Świętej Trójcy z ratuszem / Wikipedia / LuzynaS - Praca własna / CC BY-SA 3.0 pl Kościół Świętej Trójcy z ratuszem / Wikipedia / LuzynaS - Praca własna / CC BY-SA 3.0 pl

Informujemy o planowanym wyłączeniu wody dla miejscowości Przystajń, Bagna, Antonów, Kuźnica Nowa, Podłęże Szlacheckie, Michalinów, Mrówczak, Kostrzyna, Kuźnica Stara od godz. 22.00 dn. 26.02.2021 (piątek) w związku z poważna awarią sieci wodociągowej w Przystajni. Prace naprawcze będą trwały w sobotę aż do usunięcia awarii. W związku z usuwaniem awarii utrudniony będzie przejazd ul. Bór w Przystajni. Prosimy o zabezpieczenie zapasu wody i nie włączanie urządzeń potrzebujących wody do pracy (np. pralka, zmywarka itd.).

O zmianach w sytuacji będziemy informować poprzez gminny system powiadomień sms i stronę internetową.

Za utrudnienia przepraszamy.
Gmina Przystajń
Przystajń – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie częstochowskim.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).