Środa, 28 lipca 2021r. | Imieniny: Aidy, Marceli, Wiktora
Pokaż menu

Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 – Urząd Gminy Przystajń udostępnia stanowisko komputerowe dla mieszkańców nieposiadających komputera lub dostępu do internetu

18 czerwca, 2021
Kościół Świętej Trójcy z ratuszem / Wikipedia / LuzynaS - Praca własna / CC BY-SA 3.0 pl Kościół Świętej Trójcy z ratuszem / Wikipedia / LuzynaS - Praca własna / CC BY-SA 3.0 pl

Urząd Gminy Przystajń zaprasza mieszkańców do skorzystania ze stanowiska komputerowego w siedzibie Urzędu Gminy Przystajń celem dokonania samospisu w trwającym Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021. Upoważnieni pracownicy urzędu wyjaśnią wszelkie wątpliwości dotyczące spisu oraz pomogą przy wypełnieniu ankiety.

Przypominamy, że spis trwa do 30 września 2021 r. i udział w nim jest obowiązkowy. Podstawową metodą jest samospis internetowy na www.spis.gov.pl. Mieszkańcy nieposiadający wymaganego sprzętu komputerowego lub dostępu do internetu mogą się spisać w Urzędzie Gminy Przystajń lub przez telefon dzwoniąc na infolinię 22 279 99 99. Dla Gminy Przystajń wyznaczeni są również rachmistrze terenowi, którzy telefonicznie lub bezpośrednio będą się kontaktować z osobami które nie dokonają samodzielnie samospisu.
Gmina Przystajń
Przystajń – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie częstochowskim.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).