Wtorek, 24 listopada 2020r. | Imieniny: Flory, Emmy, Chryzogona
Pokaż menu

Planowane zmiany w sposobie segregacji odpadów popiołu i żużlu paleniskowego od stycznia 2021 r.

19 listopada, 2020
Kościół Świętej Trójcy z ratuszem / Wikipedia / LuzynaS - Praca własna / CC BY-SA 3.0 pl Kościół Świętej Trójcy z ratuszem / Wikipedia / LuzynaS - Praca własna / CC BY-SA 3.0 pl

Urząd Gminy Przystajń informuje mieszkańców o planowanych zmianach w sposobie segregacji odpadów popiołu i żużlu paleniskowego od stycznia 2021 r. Odpad ten zbierany będzie jako wyodrębniona frakcja i gromadzony w oddzielnych pojemnikach. Właściciele nieruchomości mogą zgłaszać zapotrzebowanie na wyposażenie posesji w pojemnik do Urzędu Gminy Przystajń telefonicznie pod numerem 34 319 11 53/54 (wew. 113) lub e-mailowo na adres . Odbiorca odpadów dostarczy pojemniki posesjom dla których zostanie dokonane zgłoszenie. Pojemniki są udostępniane nieodpłatnie i mogą być użytkowane wyłącznie na potrzeby gromadzenia popiołu lub żużlu paleniskowego, powstałego w wyniku ogrzewania budynków mieszkalnych lub rekreacyjno-wypoczynkowych. Odbiór odpadu będzie dokonywany w ramach uiszczanej opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi i nie wiąże się z dodatkowymi kosztami.
Gmina Przystajń
Przystajń – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie częstochowskim.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).