Piątek, 25 września 2020r. | Imieniny: Aurelii, Wladyslawa, Kleofasa
Pokaż menu

Sadzimy drzewa

15 września, 2020
Sadzimy drzewa

Lasy Państwowe po raz kolejny zapraszają mieszkańców gmin do udziału w akcji, zainicjowanej przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę – "#sadziMY".

W ramach tej akcji można, za darmo, w każdym nadleśnictwie w kraju odebrać sadzonki drzew leśnych przeznaczone do wysadzenia na własnych gruntach odbierających sadzonki.

Również w Nadleśnictwie Herby można otrzymać sadzonki – w dniu 18 września 2020 r. Do odbioru pod siedzibą nadleśnictwa, w godzinach 9.00 – 15.00. Telefon kontaktowy:  607350766.

Szczegóły w poniższych plikach:

PDFSadzonki.pdf
MP4_sadziMY 2020.mp4
 
Gmina Przystajń
Przystajń – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie częstochowskim.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).