Czwartek, 16 września 2021r. | Imieniny: Edyty, Korneliusza, Cypriana
Pokaż menu

Zaszczep się na Rynku w Przystajni

15 lipca, 2021
Kościół Świętej Trójcy z ratuszem / Wikipedia / LuzynaS - Praca własna / CC BY-SA 3.0 pl Kościół Świętej Trójcy z ratuszem / Wikipedia / LuzynaS - Praca własna / CC BY-SA 3.0 pl

W niedzielne przedpołudnie dnia 18 lipca 2021 roku w godzinach od 9.00 do 13.00 na Rynku w Przystajni, odbędzie akcja promująca szczepienia przeciwko Covid-19 i zdrowy styl życia. W związku z tym zapraszamy wszystkich chętnych na konsultacje lekarskie i pielęgniarskie, w trakcie których będzie można zmierzyć poziom cukru we krwi, zbadać ciśnienie oraz przeprowadzić badanie pulsoksymetrem. W ramach promocji uruchomiony będzie punkt szczepień z możliwością zaszczepienia się szczepionką Pfizer lub Johnson & Johnson. Serdecznie zapraszamy!
Gmina Przystajń
Przystajń – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie częstochowskim.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).