Czwartek, 2 grudnia 2021r. | Imieniny: Balbiny, Bibianny, Pauliny
Pokaż menu

Zawarto umowę na budowę drogi dojazdowej do pól w Wilczej Górze

21 października, 2021
Kościół Świętej Trójcy z ratuszem / Wikipedia / LuzynaS - Praca własna / CC BY-SA 3.0 pl Kościół Świętej Trójcy z ratuszem / Wikipedia / LuzynaS - Praca własna / CC BY-SA 3.0 pl

Wójt Gminy Henryk Mach zawarł wczoraj umowę na realizację zadania inwestycyjnego pn. "Przebudowa drogi dojazdowej do pól nr 678 030 S w miejscowości Wilcza Góra". Zadanie będzie realizowała firma OLS Sp. z o. o. Sp. k. z Lublińca, a w jego zakresie są następujące roboty budowlane: wykonanie skrzyżowania z drogą powiatową, jezdni z masy asfaltowej o długości 455 m, poboczy, zjazdów, oczyszczenia rowów, roboty towarzyszące i wykończeniowe. Przebudowa drogi jest współfinansowana ze środków Budżetu Województwa Śląskiego uzyskiwanych na podstawie ustawy o ochronie gruntów rolnych i leśnych, a jej realizacja potrwa do końca listopada tego roku.
Gmina Przystajń
Przystajń – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie częstochowskim.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).