Czwartek, 2 grudnia 2021r. | Imieniny: Balbiny, Bibianny, Pauliny
Pokaż menu

Uroczyste zakończenie Pleneru Malarskiego „Powiat Kłobucki – Okno na świat”

18 października, 2021

W dniu 12 października 2021 roku, w przeddzień zakończenia  Pleneru Malarskiego, odbyło się uroczyste podsumowanie projektu „Powiat Kłobucki - Okno na świat”.

Otwarcia dokonał Starosta Kłobucki Henryk Kiepura, który wraz z trenerem warsztatów Pleneru zachęcili do oglądania prac malarskich powstałych podczas Pleneru i warsztatów malarskich.

Starosta Henryk Kiepura podziękował artystom i uczniom za uczestnictwo w Plenerze oraz pogratulował pięknych prac poplenerowych. Na wernisaż wystawy przybyli zaproszeni goście reprezentujący lokalne władze samorządowe oraz zaprzyjaźnione instytucje.

Podczas uroczystości Autorzy opowiedzieli o tematyce prac, technikach ich wykonania oraz podzielili się przemyśleniami i wrażeniami związanymi z pobytem w Powiecie Kłobuckim.

Projekt dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
Operatorzy Projektu „FIO Śląskie Lokalnie 2021-2023”
Organizator: Grupa „Nasze Marzenia” Partner: Powiat Kłobucki

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).