Piątek, 22 października 2021r. | Imieniny: Halki, Filipa, Salomei
Pokaż menu

XX Dni Długoszowskie

15 września, 2021

Ponadregionalne Stowarzyszenie Edukacyjne „Wieniawa” we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Kłobucku już po raz dwudziesty organizuje Dni Długoszowskie, które rozpoczęły się w niedzielę 12 września, od Ogólnopolskiego Biegu Ulicznego Szlakiem Jana Długosza.

W uroczystości inauguracyjnych uczestniczył Starosta Kłobucki – Henryk Kiepura. Dni Długoszowskie to szereg wydarzeń kulturalnych wpisanych w życie miasta i regionu kłobuckiego a jednym z nich jest Ogólnopolski Międzyszkolny Konkurs Historyczny, który odbył się w środę 15 września 2021 r. W rozdaniu nagród uczestniczyła Pani Zdzisława Kall – Wicestarosta, reprezentując Powiat Kłobucki.

Wszystkim laureatom składamy serdeczne gratulacje a opiekunom za trud włożony w przygotowanie i krzewienie historii – dziękujemy.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).