Sobota, 15 sierpnia 2020r. | Imieniny: Napoleona, Stelii
Pokaż menu

Zagrożenie koronawirusem w Powiecie Kłobuckim

01 sierpnia, 2020

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kłobucku podała raport dobowy aktualnej sytuacji epidemiologicznej na terenie powiatu kłobuckiego w związku z pandemią koronawirusa.
Z każdym dniem ulega zmianie liczba osób będących pod nadzorem epidemiologicznym i objętych kwarantanną domową z powodu podejrzenia zakażenia koronawirusem, 17 osób przechodzi kwarantannę z nałożoną decyzją administracyjną, a 41 osób pozostaje pod nadzorem epidemiologicznym.

Raport dobowy, stan na godzinę 12:00, 1 sierpnia 2020 r. dla powiatu kłobuckiego:

Liczba osób poddana kwarantannie z nałożoną decyzją administracyjną - 17
Liczba osób hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia koronawirusemCoV - 0
Liczba osób pozostających pod nadzorem epidemiologicznym - 41
Liczba osób w kwarantannie po przekroczeniu granicy - 121
Liczba osób zarażonych koronawirusem w powiecie – 11
Liczba ozdrowieńców  –   62
Liczba zgonów - 1

W województwie śląskim do 16381 przypadków wzrosła liczba zakażonych koronawirusem, 394 osoby nie żyją, natomiast 14050 osób to ozdrowieńcy.

Ministerstwo Zdrowia informuje, że na godzinę 12:00 dnia 1 sierpnia 2020 r.  jest 46346 osób, u których stwierdzono – zarażenie koronawirusem na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Natomiast 1721 osób nie żyje, 34374 osoby to ozdrowieńcy.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).