Niedziela, 24 stycznia 2021r. | Imieniny: Felicji, Franciszka, Rafa?a
Pokaż menu

Zagrożenie koronawirusem w Powiecie Kłobuckim

13 sierpnia, 2020

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kłobucku podała raport dobowy aktualnej sytuacji epidemiologicznej na terenie powiatu kłobuckiego w związku z pandemią koronawirusa.
Z każdym dniem ulega zmianie liczba osób będących pod nadzorem epidemiologicznym i objętych kwarantanną domową z powodu podejrzenia zakażenia koronawirusem, 97 osób przechodzi kwarantannę z nałożoną decyzją administracyjną, a 32 osoby pozostają pod nadzorem  epidemiologicznym.

Raport dobowy, stan na godzinę 1200,  13 sierpnia 2020 r. dla powiatu kłobuckiego:

Liczba osób poddana kwarantannie z nałożoną decyzją administracyjną - 97
Liczba osób hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia koronawirusemCoV - 2
Liczba osób pozostających pod nadzorem epidemiologicznym - 32
Liczba osób w kwarantannie po przekroczeniu granicy - 90
Liczba osób zarażonych koronawirusem w powiecie – 23
Liczba ozdrowieńców  –   70
Liczba zgonów - 1

W województwie śląskim do 18397 przypadków wzrosła liczba zakażonych koronawirusem, 428 osób nie żyje, natomiast 15469 osób to ozdrowieńcy.

Ministerstwo Zdrowia informuje, że na godzinę 1200 dnia 13 sierpnia 2020 r.  jest 54487 osób, u których stwierdzono – zarażenie koronawirusem na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Natomiast 1844 osoby nie żyją, 37961 osób to ozdrowieńcy.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).