Niedziela, 24 stycznia 2021r. | Imieniny: Felicji, Franciszka, Rafa?a
Pokaż menu

Zagrożenie koronawirusem w Powiecie Kłobuckim

14 sierpnia, 2020

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kłobucku podała raport dobowy aktualnej sytuacji epidemiologicznej na terenie powiatu kłobuckiego w związku z pandemią koronawirusa.

Z każdym dniem ulega zmianie liczba osób będących pod nadzorem epidemiologicznym i objętych kwarantanną domową z powodu podejrzenia zakażenia koronawirusem,, 83 osoby przechodzą kwarantannę z nałożoną decyzją administracyjną, a 32 osoby pozostają pod nadzorem epidemiologicznym.

Raport dobowy, stan na godzinę 12:00, 14 sierpnia 2020r.  dlapowiatu kłobuckiego:

Liczba osób poddana kwarantannie z nałożoną decyzją administracyjną - 83
Liczba osób hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia korona wirusem CoV-2
Liczba osób pozostających pod nadzorem epidemiologicznym – 32
Liczba osób w kwarantannie po przekroczeniu granicy – 82
Liczba osób zarażonych koronawirusem w powiecie –23
Liczba ozdrowieńców – 70
Liczba zgonów - 1

W województwie śląskim do 18557 przypadków wzrosła liczba zakażonych koronawirusem, 430 osób  nie żyje, natomiast 15627 osób to ozdrowieńcy.

Ministerstwo Zdrowia informuje,że na godzinę 12:00 dnia 14 sierpnia 2020r. jest 55319 osób, u których stwierdzono – zarażenie koronawirusem na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Natomiast 1858 osób nie żyje, 38362 osoby to ozdrowieńcy.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).