Piątek, 25 września 2020r. | Imieniny: Aurelii, Wladyslawa, Kleofasa
Pokaż menu

Zagrożenie koronawirusem w Powiecie Kłobuckim

14 września, 2020

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kłobucku podała raport dobowy aktualnej sytuacji epidemiologicznej na terenie powiatu kłobuckiego w związku z pandemią koronawirusa. Z każdym dniem ulega zmianie liczba osób będących pod nadzorem epidemiologicznym i objętych kwarantanną domową z powodu podejrzenia zakażenia koronawirusem, 27 osób przechodzi kwarantannę z nałożoną decyzją administracyjną, a  44 osób pozostaje  pod nadzorem epidemiologicznym.

Raport dobowy, stan na godzinę 12:00, 14 września 2020 r.  dla powiatu kłobuckiego:

Liczba osób poddana kwarantannie z nałożoną decyzją administracyjną - 27
Liczba osób hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia korona wirusem CoV- 6
Liczba osób pozostających pod nadzorem epidemiologicznym – 44
Liczba osób w kwarantannie po przekroczeniu granicy – 72
Liczba osób zarażonych koronawirusem w powiecie – 19
Liczba ozdrowieńców – 194
Liczba zgonów - 3

W województwie śląskim do 21224 przypadków wzrosła liczba zakażonych koronawirusem, 512  osób  nie żyje, natomiast 19672 osób to ozdrowieńcy.

Ministerstwo Zdrowia informuje,że na godzinę 12:00 dnia 14 września 2020 r. jest 74529 osoby, u których stwierdzono – zarażenie koronawirusem na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Natomiast 2203 osób nie żyje, 61097 osób to ozdrowieńcy.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).