Piątek, 25 września 2020r. | Imieniny: Aurelii, Wladyslawa, Kleofasa
Pokaż menu

Zagrożenie koronawirusem w Powiecie Kłobuckim

15 września, 2020

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kłobucku podała raport dobowy aktualnej sytuacji epidemiologicznej na terenie powiatu kłobuckiego w związku z pandemią koronawirusa. Z każdym dniem ulega zmianie liczba osób będących pod nadzorem epidemiologicznym i objętych kwarantanną domową z powodu podejrzenia zakażenia koronawirusem, 40 osób przechodzi kwarantannę z nałożoną decyzją administracyjną, a  33 osoby  pozostają  pod nadzorem epidemiologicznym.

Raport dobowy, stan a godzinę 12:00,  15 września 2020 r. dla powiatu kłobuckiego:

Liczba osób poddana kwarantannie z nałożoną decyzją administracyjną – 40
Liczba osób hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia korona wirusem CoV- 7
Liczba osób pozostających pod nadzorem epidemiologicznym – 33
Liczba osób w kwarantannie po przekroczeniu granicy – 89
Liczba osób zarażonych koronawirusem w powiecie – 22
Liczba ozdrowieńców – 196
Liczba zgonów - 3

W województwie śląskim do 21286 przypadków wzrosła liczba zakażonych koronawirusem, 515 osób nie żyje, natomiast 19787 osób to ozdrowieńcy.

Ministerstwo Zdrowia informuje, że na godzinę 12:00 dnia 15 września 2020 r. jest 75134 osoby, u których stwierdzono – zarażenie koronawirusem na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Natomiast 2227 osób nie żyje, 61548 osób to ozdrowieńcy.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).