Niedziela, 24 stycznia 2021r. | Imieniny: Felicji, Franciszka, Rafa?a
Pokaż menu

Zagrożenie koronawirusem w Powiecie Kłobuckim

16 września, 2020

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kłobucku podała raport dobowy aktualnej sytuacji epidemiologicznej na terenie powiatu kłobuckiego w związku z pandemią koronawirusa. Z każdym dniem ulega zmianie liczba osób będących pod nadzorem epidemiologicznym i objętych kwarantanną domową z powodu podejrzenia zakażenia koronawirusem, 40 osób przechodzi kwarantannę z nałożoną decyzją administracyjną, a  26 osoby  pozostają  pod nadzorem epidemiologicznym.

Raport dobowy, stan a godzinę 12:00, 16 września 2020 r.  dla powiatu kłobuckiego:

Liczba osób poddana kwarantannie z nałożoną decyzją administracyjną – 40
Liczba osób hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia korona wirusem CoV- 7
Liczba osób pozostających pod nadzorem epidemiologicznym – 26
Liczba osób w kwarantannie po przekroczeniu granicy – 79
Liczba osób zarażonych koronawirusem w powiecie – 24
Liczba ozdrowieńców – 197
Liczba zgonów - 3

W województwie śląskim do 21348 przypadków wzrosła liczba zakażonych koronawirusem, 517 osób nie żyje, natomiast 19902 osoby to ozdrowieńcy.

Ministerstwo Zdrowia informuje, że na godzinę 12:00 dnia 16 września 2020 r. jest 75134 osoby, u których stwierdzono – zarażenie koronawirusem na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Natomiast 2237 osób nie żyje, 62110 osób to ozdrowieńcy.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).