Niedziela, 5 lipca 2020r. | Imieniny: Marii, Antoniego
Pokaż menu

Zagrożenie koronawirusem w Powiecie Kłobuckim

28 czerwca, 2020

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kłobucku podała raport dobowy aktualnej sytuacji epidemiologicznej na terenie powiatu kłobuckiego w związku z pandemią koronawirusa. Z każdym dniem ulega zmianie liczba osób będących pod nadzorem epidemiologicznym i objętych kwarantanną domową z powodu podejrzenia zakażenia koronawirusem, 49 osób przechodzi kwarantannę z nałożoną decyzją administracyjną, a 153 osób pozostają pod nadzorem epidemiologicznym.

Raport dobowy, stan na godzinę 12:00,  28 czerwca 2020 r.  dla powiatu kłobuckiego:

Liczba osób poddana kwarantannie z nałożoną decyzją administracyjną - 49
Liczba osób hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia korona wirusem CoV- 3
Liczba osób pozostających pod nadzorem epidemiologicznym – 153
Liczba osób w kwarantannie po przekroczeniu granicy – 83
Liczba osób zarażonych koronawirusem w powiecie – 27
Liczba ozdrowieńców  –   36
Liczba zgonów - 1

W województwie śląskim do 12524 przypadków wzrosła liczba zakażonych koronawirusem, 319 osób nie żyje, natomiast 7246 osób to ozdrowieńcy.

Ministerstwo Zdrowia informuje,że na godzinę 12:00 dnia 28 czerwca 2020 r. jest 33907 osób, u których stwierdzono – zarażenie koronawirusem na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Natomiast 1438 osób nie żyje, 20548 osób to ozdrowieńcy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).