Sobota, 15 maja 2021r. | Imieniny: Zofii, Nadziei, Izydora
Pokaż menu

Życzenia z okazji Dnia Strażaka

04 maja, 2021

Z okazji Dnia Strażaka składamy wszystkim Druhnom i Druhom serdeczne podziękowania za poświęcenie w ochronie życia i mienia ludzkiego. Dziękujemy za wykazywanie pełnej gotowości i ofiarnej postawy w akcjach ratowniczych, jak również w Wasz wkład w zachowanie tradycji i rozwój lokalny.

Życzymy Wam bezpiecznej służby i zawsze szczęśliwych powrotów z akcji. Aby ta trudna praca była źródłem satysfakcji oraz powodem do dumy, a uznanie społeczne niech towarzyszy Wam w codziennej działalności.
Gmina Wręczyca Wielka
Wręczyca Wielka – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975–1998 położona była w województwie częstochowskim. Południowe obrzeża gminy leżą na terenie Parku Krajobrazowego Lasy nad Górną Liswartą wchodzącego w skład Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego. Gmina należy do Lokalnej Grupy Działania realizującej projekt „Zielony Wierzchołek Śląska

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).