Środa, 28 lipca 2021r. | Imieniny: Aidy, Marceli, Wiktora
Pokaż menu

HARMONOGRAM WYWOZU ODPADÓW W GMINIE WRĘCZYCA WIELKA

18 czerwca, 2021

Poniżej zamieszczamy harmonogramy wywozu odpadów w naszej gminie.

 

Zachęcamy Państwa do korzystania z darmowej aplikacji „Kiedy śmieci”. Aplikacja dostępna jest zarówno dla użytkowników urządzeń z systemem iOS, jak i Android i informuje o zbliżającym się odbiorze odpadów komunalnych.

 

 

Link do pobrania aplikacji Otwiera zewnętrzny odsyłacz w nowym okniehttps://kiedysmieci.info/index.html#pobierz
Gmina Wręczyca Wielka
Wręczyca Wielka – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975–1998 położona była w województwie częstochowskim. Południowe obrzeża gminy leżą na terenie Parku Krajobrazowego Lasy nad Górną Liswartą wchodzącego w skład Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego. Gmina należy do Lokalnej Grupy Działania realizującej projekt „Zielony Wierzchołek Śląska

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).