Piątek, 18 czerwca 2021r. | Imieniny: Marka, Elzbiety
Pokaż menu

INFORMACJA O ZAMKNIĘCIU PRZEJAZDÓW KOLEJOWYCH

13 maja, 2021

Zgodnie z pismem Firmy PORR S.A – wykonawcy prac linii kolejowej - informujemy, że w miejscowości Bieżeń dniu 18.05.2021 r. zostaną zamknięte przejazdy kolejowe w ciągu ulic Zielonej i Ogrodowej.

 

Informujemy, iż przejazdy te nie będą zamknięte jednocześnie, tzn. że w przypadku zamknięcia jednego przejazdu drugi, pozostanie otwarty.
Gmina Wręczyca Wielka
Wręczyca Wielka – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975–1998 położona była w województwie częstochowskim. Południowe obrzeża gminy leżą na terenie Parku Krajobrazowego Lasy nad Górną Liswartą wchodzącego w skład Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego. Gmina należy do Lokalnej Grupy Działania realizującej projekt „Zielony Wierzchołek Śląska

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).