Wtorek, 24 listopada 2020r. | Imieniny: Flory, Emmy, Chryzogona
Pokaż menu

PODZIĘKOWANIA ZA UDZIAŁ W AKCJI „DARMOWE CHRYZANTEMY”

17 listopada, 2020

Gmina Wręczyca Wielka przyłączyła się do inicjatywy Biura Powiatowego Śląskiego Oddziału Regionalnego ARiMR w Kłobucku dotyczącej wsparcia producentów i sprzedawców chryzantem. Pozyskane kwiaty pochodziły od podmiotów, które uzyskały pomoc finansową związaną ze skutkami wprowadzonego zakazu wstępu na cmentarze. Zainteresowanie akcją przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Jesteśmy dumni, ponieważ wspierając przedsiębiorców mogliśmy, w obecnych trudnych chwilach, sprawić radość także mieszkańcom naszej gminy.

Wójt Gminy Wręczyca Wielka Tomasz Osiński dziękuje producentom kwiatów za ich dostarczenie, Mieszkańcom oraz organizacjom- za tak duże zainteresowanie ich odbiorem. Kwiaty przyozdobiły miejsca pamięci, lokalne kapliczki oraz cmentarze naszej gminy.
Gmina Wręczyca Wielka
Wręczyca Wielka – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975–1998 położona była w województwie częstochowskim. Południowe obrzeża gminy leżą na terenie Parku Krajobrazowego Lasy nad Górną Liswartą wchodzącego w skład Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego. Gmina należy do Lokalnej Grupy Działania realizującej projekt „Zielony Wierzchołek Śląska

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).