Wtorek, 24 listopada 2020r. | Imieniny: Flory, Emmy, Chryzogona
Pokaż menu

Przedłużamy akcję rozdawania chryzantem

12 listopada, 2020
Fragment grodziska z widoczną fosą / Wikipedia / Przykuta - Praca własna / CC BY-SA 3.0 Fragment grodziska z widoczną fosą / Wikipedia / Przykuta - Praca własna / CC BY-SA 3.0

Wspólna akcja Biura Powiatowego Śląskiego Oddziału Regionalnego ARiMR w Kłobucku i Urzędu Gminy we Wręczycy Wielkiej dotycząca rozdawania chryzantem cieszyła się w ostatnich dniach wielkim zainteresowaniem w związku z czym będzie kontynuowana.

Jutro w godzinach popołudniowych Wójt Gminy Tomasz Osiński zaprasza po odbiór kwiatów z parkingu przy budynku Gminy Wręczyca Wielka.
Gmina Wręczyca Wielka
Wręczyca Wielka – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975–1998 położona była w województwie częstochowskim. Południowe obrzeża gminy leżą na terenie Parku Krajobrazowego Lasy nad Górną Liswartą wchodzącego w skład Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego. Gmina należy do Lokalnej Grupy Działania realizującej projekt „Zielony Wierzchołek Śląska

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).