Piątek, 22 października 2021r. | Imieniny: Halki, Filipa, Salomei
Pokaż menu

Uwaga Stypendyści

15 września, 2021
Uwaga Stypendyści

Uroczystość wręczenia Stypendiów Wójta Gminy Wręczyca Wielka odbędzie się 5 października br. w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury we Wręczycy Wielkiej, ul. Śląska 20. Pierwotny termin uległ zmianie ze względów niezależnych od organizatora.

 

Uroczystość odbędzie się w dwóch turach o godzinie 16.00 (uczniowie młodsi laureaci stypendium artystycznego) i o godzinie 18.00 (laureaci stypendium sportowego, naukowego oraz najstarsi laureaci stypendium artystycznego).

 

Poniżej znajdują się listy stypendystów z poszczególnym podziałem na grupy.
Gmina Wręczyca Wielka
Wręczyca Wielka – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975–1998 położona była w województwie częstochowskim. Południowe obrzeża gminy leżą na terenie Parku Krajobrazowego Lasy nad Górną Liswartą wchodzącego w skład Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego. Gmina należy do Lokalnej Grupy Działania realizującej projekt „Zielony Wierzchołek Śląska

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).